Nasze osiągnięcia – Technik budownictwa 2014

XXVII Finał Centralny Olimpiady i Umiejętności Budowlanych 11-12.04.2014

Nasi uczniowie Marek Nowak i Robert Kowalcze uzyskali tytuł FINALISTY w zawodach III stopnia Finale Centralnym XXVII OWiUB w Lublinie

XXVII Finał Okręgowy Kraków kwiecień 2014r – rozdanie nagród

Nasi uczniowie Marek Nowak z klasy 3TBE i Robert Kowalcze z klasy 4TB otrzymali tytuł FINALISTY na zawodach II stopnia (okręgowych) XXVII OWiUB oraz prawo udziału w Finale Centralnym XXVII OWiUB w Lublinie w dniach 11-12 kwietnia 2014 r. Podczas uroczystości w Sali Senackiej PK Marek i Robert odebrali cenne nagrody .

XXVII Finał Okręgowy Kraków 8 marca 2014r

W dniu 8 marca 2014 r. w 12 miejscach: Głuchołazy, Bydgoszcz, Lublin, Wieluń, Kraków, Warszawa, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Zabrze, Zielona Góra, Szczecin przeprowadzono zawody okręgowe XXVII edycji OWiUB. Do zawodów przystąpiło 655 uczestników reprezentujących 170 szkół. Z naszej szkoły zakwalifikowali się:

  1. Marek Nowak 3TBE
  2. Szymon Korbel 3TB
  3. Robert Kowalcze 4TB
  4. Adam Pochopień 3TBE
Skip to content