Nasze osiągnięcia – Technik budownictwa 2013

XXVI Finał Centralny OWIUB Nowy Sącz 12-13 kwietnia 2013

Krzysztot Rusin został finalistą XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Zawody centralne odbyły się w Nowym Sączu . Startowało w nich 82 uczniów z 49 szkół budowlanych z całej Polski.

Nagrody, które otrzymał to: indeks na większość uczelni technicznych w Polsce, oceny celujące ze wszystkich przedmiotów zawodowych w obecnym roku szkolnym, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, nagrody rzeczowe i materiały reklamowe. Opiekę nad uczniem w zawodach centralnych sprawowała mgr inż. Agnieszka Węglarz

O randze olimpiady, w której co roku udział biorą młodzi adepci budownictwa z całej Polski, świadczy to, że jest oceniana przez pracowników naukowych oraz wykładowców najlepszych polskich uczelni politechnicznych. Od lat też cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Jest to zarówno forma współzawodnictwa między szkołami, lecz także i okazja do poznania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych w dziedzinie budownictwa

W sobotę 13 kwietnia o godzinie 9 w Sali Reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyło się uroczyste zakończenie olimpiady. Oprócz jej uczestników oraz nauczycieli – opiekunów, na sali obecni byli także m. in. Małopolski Wicekurator Oświaty Grzegorz Baran, wiceprezydent Nowego Sącza Bożena Jawor, Józef Klimek, dyrektor Wydziału Edukacji w sądeckim Urzędzie Miasta, członkowie jury oceniającego zmagania oraz przedstawiciele gospodarzy: uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych wraz z dyrektorem Grzegorzem Barnasiem oraz pracownicy firmy FAKRO

XXVI Finał Okręgowy Kraków kwietnia 2013r – rozdanie nagród

XXVI Finał Okręgowy OWIUB Kraków 2 marca 2013

Do etapu okręgowego OWiUB z naszej szkoły zakwalifikowało się 3 uczniów:

  • Krzysztof Rusin
  • Mateusz Kaczmarczyk
  • Sebastian Sitarz
Skip to content