Wyróżnienie dla szkolnego zespołu „Muzyczny Goetel”na XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej „To Polska-moja ojczyzna”

Nasz „Muzyczny Goetel”🎻🎷🎸🎹– zespół o bardzo krótkiej historii, założony z inicjatywy Samorządu Szkolnego (niespełna dwa tygodnie „przyjaźni wokalu i instrumentów” w tym zestawie! 😉) otrzymał wyróżnienie na XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej „To Polska-moja ojczyzna”, który organizowany jest corocznie pod patronatem Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. Laureaci pod opieką p. Magdaleny Smyrak-Bogdan: Natalia Jedlińska, Dominik Bogdan (3TB), Iwona Syrek (3TES), Bartłomiej Bury (4TB), Grzegorz Kotlarski (3EL), Dawid Pluta (3AP) zaprezentowali dwa utwory, które w oryginalny sposób odnosiły się do wartości patriotycznych: Co mnie tak dzierzy przi Tobie? –utwór zespołu De Press ze słowami Emila Kowalczyka oraz „Ucz się polskiego”- z tekstem Agnieszki Osieckiej. Ten ostatni nasza młodzież zaprezentuje podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Skip to content