Trzeci rok z rzędu Goetel najlepszy w piłkę nożną halową

Goetel najlepszy w piłkę nożną halową

28 lutego w Zawoi odbył się powiatowy turniej halowej piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Sześć zespołów: ZS im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, I LO nr 1 w Suchej Beskidzkiej, ZS im.Wincentego Witosa, ZS im.J.Kantego w Makowie Podh., ZS im.H.Kołątaja  w Jordanowie, ZS im.P.Dańkowskiego w Jordanowie zostało przydzielonych do dwóch grup. Nasza drużyna (mistrz powiatu 2016/2017) została rozstawiona i znalazła się w grupie B z Dańkowskim i Kantym. Po rozgrywkach grupowych pokonaliśmy oba wcześniej wymienione zespoły; 1:0, 7:0 i awansowaliśmy do półfinału gdzie po 12 minutach gry z zespołem ZS im.W.Witosa był remis 2:2. Pięciominutowa dogrywka nie zmieniła wyniku spotkania i o wszystkim miały zadecydować rzuty karne. Po pierwszej serii rzutów karnych był remis 3:3 i seria „do pierwszej pomyłki”. 4:3 dla Goetla. W meczu o I miejsce w turnieju pokonaliśmy zawodników z I LO nr 1 (2:0). Tak więc trzeci rok z rzędu mistrzem powiatu w piłkę nożną halową zostali zawodnicy z ZS im. Walerego Goetla. Gratulujemy…

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Bogacz Aleksander(IIIMtb), Celak Mikołaj(IIIMta), Czarny Paweł(IIIa), Dudziak Patryk(IIIMta), Hutniczak Sławomir(IIIC), Marcak Jakub(IIIMta), Murzyn Tomasz(IIIb), Pająk Mateusz(IIIa), Rak Jacek(IIIa), Rusin Bartłomiej(IIIMta), Rzeszótko Marcin(IVTi), Steczek Dawid(IIIMta), Steczek Paweł(ITb), Talaga Jakub(IITee).

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA – CHŁOPCY – LICEALIADA 2017/2018 – 28.02.2018 – ZAWOJA

Eliminacje:

Grupa A

1. ZS Witosa Sucha B.        – ZS Kołłątaja Jordanów                  2 : 0

2. ZS Kołłątaja Jordanów   – I LO Sucha B.                                  3 : 2

3. I LO Sucha B.                      – ZS Witosa Sucha B.                     4 : 2

Grupa B

1. ZS Goetla Sucha B.         – ZS Dańkowskiego Jordanów       1 : 0

2. ZS Kantego Maków P.    – ZS Dańkowskiego Jordanów        2 : 3

3. ZS Goetla Sucha B          – ZS Kantego Maków P.                    7 : 0

Półfinały

I LO Sucha B.                      – ZS Dańkowskiego Jordanów         1 : 0  

ZS Goetla Sucha B.           – ZS Witosa Sucha B.                          2 : 2   karne 4:3

Mecz o V miejsce:

ZS Kantego Maków P.      – ZS Kołłątaja Jordanów                     2 : 1   

Mecz o III miejsce:

ZS Witosa Sucha B.       – ZS Dańkowskiego Jordanów             2 : 1

Finał:

ZS Goetla Sucha B.             – I LO Sucha B.                                   2 : 0

 

 

Skip to content