Zaproszenie na Kiermasz wielkanocny „Goetla” na Makowskim Rynku 17 marca 2024

Już  w niedzielę, 17 marca 2024 roku, uczniowie Zespól Szkół im. Walerego Goetla biorą  udział w Makowskim Jarmarku Wielkanocnym, który będzie trwał od godz. 9.00 do 16.00  na rynku w Makowie Podhalańskim!

Nasi młodzi artyści przygotowali oryginalne wielkanocne ozdoby, stroiki, palmy oraz wiele niepowtarzalnych i zachwycających rękodzieł.

Na smakoszy wielkanocnych bab, mazurków i ciasteczek będą czekać pyszne domowe wypieki rodziców naszych uczniów.

   Wśród kiermaszowych atrakcji znajdziecie bajeczne stroiki wielkanocne, piękne palmy i wianki na żywym bukszpanie, wykonane przez naszych nauczycieli oraz mnóstwo pięknych świątecznych dekoracji  autorstwa naszych rodziców.

Nasz dochód ze sprzedaży wielkanocnych ozdób i smakołyków  zostanie przeznaczony na ufundowanie nagród dla kreatywnych i uzdolnionych uczniów Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Zainteresowanych!

Skip to content