Wycieczka zawodoznawcza do Motorola Solutions Kraków

W dniu 28 października 2019 r. uczniowie Technikum Informatycznego (klasa 2TIb) wzięli udział w wycieczce do Motorola Solutions w Krakowie.

Na początku wycieczki przywitano naszą grupę i zaproszono do sali w budynku C, gdzie przedstawiono młodzieży profil firmy. Po prezentacji i pokazie radiotelefonów dla takich służb jak policja i straż pożarna, przeszliśmy do zwiedzania laboratorium oraz serwerowni. Następnie po powrocie z laboratorium, programista z wieloletnim stażem pracy w Motorola Solutions w Krakowie przedstawił prezentację dotyczącą pracy programisty.

Po kilku godzinnym zwiedzaniu Motoroli, zaproszono nas na poczęstunek pizze oraz zimne napoje.

Ostatnim punktem wycieczki była gra zespołowa Agile. Gra ta miała na celu nauczenia prawidłowej metodologii zarządzania projektem oraz negocjowania warunków tak , aby prowadziły one do uzyskania jak najlepszych wyników.

Skip to content