TRZECI ROK Z RZĘDU GOETEL NAJLEPSZY W PIŁKĘ SIATKOWĄ W POWIECIE

Awans do półfinału wojewódzkiego (20.03.2019)

W czwartek 7 marca 2019r. odbyły sie powiatowe zawody piłki siatkowej chłopców w ramach współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiły się trzy zespoły: ZS im. W. Goetla,    I LO Sucha B. i ZS im. Dańkowskiego z Jordanowa.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”

Wyniki:

ZS GOETLA – ZS DAŃKOWSKIEGO

ZS GOETLA – I LO SUCHA B.

I LO SUCHA B. – ZS DAŃKOWSKIEGO

2 : 0

2 : 0

2 : 0

(25:16, 25:11)

(25:18, 25:19)

(25:17, 25:13)

Skład chłopców:

Bogacz Aleksander, Bury Karol, Bury Bartłomiej,Gruca Dominik, Gurdek Maciej, Grzybacz Łukasz, Leśniak Bartłomiej, Mętel Marcin, Marek Damian, Micor Dominik, Młyński Jakub, Najdek Wojciech, Pająk Filip, Prorok Łukasz…

Gratulujemy I miejsca w turnieju powiatowym i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych które odbędą się 20 marca (środa) w Zespole Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej

Skip to content