Projekt Polsko-Niemiecka współpraca młodzieży

PROJEKT WSPARŁA POLSKO-NIEMIECKA WSPÓŁPRACA MŁODZIEŻY (PNWM)

NIEDZIELA – 03. czerwca 2018– PIERWSZY DZIEŃ POBYTU W NIEMCZECH (Rodalben) W RAMACH POLSKO – NIEMIECKIEJ WYMIANY MŁODZIEŻY Rano, skoro świt spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi po raz drugi. Ucieszyło nas ponowne spotkanie; gospodarze zabrali nas na pole do mini-golfa …  1 dzień – NIEDZIELA

Poniedziałek rozpoczęliśmy od pożywnego śniadania w schronisku Hilschberghaus. Pojechaliśmy potem do szkoły BBS Rodalben, gdzie odbyło się oficjalne powitanie… 2 dzień – PONIEDZIAŁEK

We wtorek, tj. 5 czerwca zjedliśmy śniadanie w schronisku Hilschberghaus. Następnie udaliśmy się do firmy produkcyjnej „Pfalzstahlbau” w mieście Pirmasens, gdzie poznaliśmy etapy produkcji plastikowych opakowań oraz zwiedziliśmy pomieszczenia biurowe… 3 dzień – WTOREK

Środa – Dzień w rodzinach niemieckich
Po śniadaniu niemieccy uczniowie zabrali nas do swoich domów. Wszyscy nasi koledzy z Niemiec… 4 dzień – ŚRODA

W ten dzień wstaliśmy wyjątkowo wcześnie, około godz.7:00. Spakowaliśmy bagaże do naszego autokaru i udaliśmy się do Francji… 5 dzień – CZWARTEK

W ostatnim dniu wymiany wszyscy razem zwiedzaliśmy urokliwe miasteczko Annweiler z wąskimi uliczkami, licznymi fontannami i zachęcającymi kafejkami. W czasie pobytu nie brakowało również pieszych wycieczek… 6 dzień – PIĄTEK

Po śniadaniu w Jugendturnerheim w Annweiler odbyliśmy ostatnią wycieczkę po miasteczku Annweiler. Był to czas zakupu ostatnich pamiątek i pakowania walizek… 7 dzień – SOBOTA

Skip to content