Podziękowanie za pomoc w przygotowaniu  Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Makowie Podhalańskim  i Suchej Beskidzkiej oraz Słodkich Mikołajek 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy odpowiedzieli na Naszą prośbę i  zaangażowali się w przygotowanie  Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Makowie Podhalańskim  i Suchej Beskidzkiej oraz Słodkich Mikołajek  w naszej szkole poprzez upieczenie pysznych ciast i ciasteczek, Jak zwykle nie zawiedliście nas i wasze starania przerosły nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w kiermaszach hojnie płacąc za wspaniałe wypieki, cudne ozdoby i świąteczne upominki. Dzięki Państwa szczodrości i zaangażowaniu w nasze  działania możemy cieszyć się osiągniętym celem który pomoże zrealizować nasze marzenia związane z promocją szkoły i nagrodami dla uczniów. Dziękujemy również Uczniom i  wszystkim Nauczycielom za otwartość, poświęcony czas w obsłudze stoisk przez wszystkie wydarzenia. Wasze serce to dowód, że szkołę budują Wszyscy. Zapraszamy do kolejnych naszych inicjatyw 🙂

Skip to content