Mistrzowie w drodze – warsztaty w Goetlu dla klas 3TPS, 3PS – 31 maja

W dniu 31 maja 2022 roku uczniowie klas: 3TPS oraz 3PS wzięli udział w warsztatach pt. „Mistrzowie w drodze” organizowanych przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Motywem przewodnim warsztatów było bezpieczeństwu w ruchu drogowym, czyli jazda – zgodna z przepisami, kulturalna, pokazująca szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli film „Mistrzowie w drodze” promujący bezpieczną jazdę oraz pod okiem ekspertów KCBRD aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach praktycznych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu: alkonarkogogli, refleksomierza i aparatu Piórkowskiego, wagi przeciążeń. Warsztaty były dla nich świetną okazją do poznania, w kontrolowanych warunkach, krytycznych sytuacji, jakie zdarzają się na drodze oraz nabycia umiejętności pozwalających unikać takich niebezpieczeństw w przyszłości.

Zobacz krótką relacje i zdjęcia na szkolnym FB: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=430524762411855&id=100063630039293

Skip to content