Konkurs Krasomówczy w Wadowicach

Wyróżnienie Michała Talagi na etapie rejonowym Konkursu Krasomówczego w Wadowicach

Uczeń naszej szkoły, Michał Talaga, otrzymał wyróżnienie na etapie rejonowym XXV Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego. Konkurs odbył się 25 lutego 2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Wadowity w Wadowicach.

Po zdobyciu ex aequo III miejsca w eliminacjach powiatowych w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej Michał Talaga i Bartłomiej Celak wygłosili swoje przemówienia na temat słów Wojciecha Korfantego „Nie zdajemy sobie sprawy z naszej wielkości i z naszej odpowiedzialności” przed komisją rejonową w Wadowicach. Nasi uczniowie zostali zauważeni dodatkowo przez Panią Marię Talagę – przewodniczącą Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów LO im. M. Wadowity w Wadowicach, która nagrodziła ich wystąpienia książkami. Ogromne gratulacje!

Skip to content