Konkurs JUNIOR SKIN FADE o puchar TOTO Hair Company – Michał Front zdobył drugie miejsce w prestiżowym konkursie barberskim

Zespół Szkół im W.Goetla był gospodarzem oraz współorganizatorem ogólnopolskiego konkursu barberskiego JUNIO SKIN FADE o puchar Toto hair company. 9 kwietnia 2024 r. dzięki życzliwości Burmistrza Miasta Maków Podhalański mogliśmy gościć w Makowskim Centrum Kultury uczniów szkół podstawowych oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy. Wszyscy zgromadzeni goście mogli podziwiać galę zorganizowaną przez nauczycieli i uczniów szkoły . Do Makowskiego Centrum przybyli uczestnicy z Żywca, Cieszyna, Krakowa, Niepołomic, Tych . Zespół Szkół im Walerego Goetla reprezentowali czterech uczniów : Kornelia Kudzia kl 1B Magdalena Zagórska kl 2A Krzysztof Drabik kl 2 TDF Michał Ftront kl 5 FR Jest nam niezmiernie miło iż wśród wszystkich uczniów biorących udział w konkursowych zmaganiach uczeń naszej szkoły Michał Front zajął II miejsce a tym samym awansował do finału konkursu ” JUNIOR SKIN FADE” który odbędzie się 16 czerwca 2024r. w Katowicach . Wielkie brawa należą się każdemu uczestnikowi naszej szkoły .Wyrażam podziw , uznanie i odwagę dla każdego z nich za udział w tak prestiżowym konkursie – dodaje nauczycielka zawodu Małgorzata Łaski -Latoń. W imieniu Z.S im. W.Goetla dziękujemy : – Urzędowi Miasta Maków Podhalański wraz z Burmistrzem Pawłem Salą -Starostwu Powiatowemu w Suchej Beskidzkiej wraz z Starostą Józefem Bałosem -Makowskiemu Centrum Kultury wraz z Dyrektorką Iwoną Staśkiewicz . Serdeczne podziękowania dla patrona medialnego Sucha 24 i pana Tomasz Wali. Szczególne podziękowania dla Macieja Wojciaka z firmy koloryzacje.com

Skip to content