Goetel na zawodach Go Katring Center w Krakowie

W dniu 04.04.2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach kartingowych na torze Go Katring Center w Krakowie organizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach oraz Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Krakowie w ramach Małopolskiej Międzyszkolnej Ligii Kartingowej. Rywalizacja składała się z 3 przejazdów na losowo wybranych gokartach. Czas najlepszego przejazdu decydował o ostatecznym miejscu w zawodach. W zawodach wzięło udział 30 uczestników. Nasi uczniowie mimo że startowali z doświadczonymi zawodnikami walczyli do końca.
Klasyfikacja drużynowa wygląda następująco:
1 miejsce : Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Krakowie
2 miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie
3 miejsce: ZSTiO Limanowa
4 miejsce: Sądecka Samochodówka
5 miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach
6 miejsce: Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

Naszą szkole reprezentowal uczniowie klasy 2 TPS
Kamil Paleczny
Mateusz Smyrak
Michał Sala
Jonasz Pęcek
Miłosz Tomczak
Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane
przez organizatora zawodów.
Honorowy patronat nad zawodami objęła Wojewódzka Komenda Policji
w Krakowie.
Gratulujemy zwycięzcom i wierzymy, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje na kolejnych zawodach.

Skip to content