FINAŁ WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I SZTAFETOWYM

         W dniu 28 marca 2019r. (czwartek) na krytej pływalni MDS TOSir w Tarnowie wyłoniono mistrzów województwa małopolskiego w pływaniu indywidualnym oraz drużynowym/sztafetowym (6x50m). Do finałów wojewódzkich zakwalifikowało się 4 uczniów naszej szkoły:

MIKOŁAJ PAJĄK – styl dowolny

JAKUB WÓJCIK – styl klasyczny

GABRIEL WOŹNY – styl grzbietowy

KACPER KOŚCIELNIAK – styl motylkowy

oraz nasza SZTAFETA CHŁOPCÓW 6x50m w składzie:

Mikołaj Pająk, Jakub Wójcik, Gabriel Woźny, Kacper Kościelniak, Jakub Polak, Jakub Kwarciak.

         Najlepiej zaprezentował się MIKOŁAJ PAJĄK (uczeń IITi) który pokazał swoje duże umiejętności pływackie zdobywając PO RAZ DRUGI TYTUŁ MISTRZA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO w stylu dowolnym z czasem 24,82. Gratulujemy wspaniałego sukcesu!!! Na uwagę zasługują również starty pozostałych naszych uczniów. GABRIEL WOŹNY w stylu grzbietowym był 17 z czasem 38,66. KACPER KOŚCIELNIAK był 20 z czasem 35,84. Niestety JAKUB WÓJCIK został zdyskwalifikowany w stylu klasycznym za nieprawidłowe dotknięcie rąk przy zakończeniu wyścigu.

Dobrze pokazaliśmy się również w SZTAFECIE 6x50m. Zajęliśmy XIII miejsce z czasem 3.20,44.

Wszystkim starującym gratulujemy bardzo dobrych wyników i dziękujemy za włozony ogromny wysiłek…

Skip to content