Festiwal Zawodów 26-27.04.2023 – EXPO Kraków – Jesteśmy tam!

Rozpoczął się dziesiąty Festiwal Zawodów – coroczne targi małopolskiej edukacji zawodowej. W EXPO Kraków na uczniów kończących szkoły podstawowe czekają pokazy ponad 150 zawodów z ponad 80 szkół, służby mundurowe, pracodawcy oraz doradcy zawodowi. Festiwal odwiedzać można 26 i 27 kwietnia od godziny 8.00 do 15.30. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w tym wydarzeniu, zapraszamy na nasze stoisko!

Dla tych uczniów, którzy nie mogą przyjechać na Festiwal do Krakowa, w godzinach od 10.00 do 13.00, na stronie internetowej zawodowa.malopolska.pl dostępna będzie relacja z Festiwalu. Tematyczne programy zawodoznawcze poprowadzą Katarzyna Cichopek i Tomasz Wolny oraz Agnieszka Dziekan i Mateusza Szymkowiak.


Linki bezpośrednie do relacji:
– live 26 kwietnia: Festiwal Zawodów dzień 1
– live 27 kwietnia: Festiwal Zawodów dzień 2

Skip to content