Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Walerego Goetla odbył się uroczysty apel z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszystkie klasy łączyły się zdalnie z mediateką, w której znajdowała się dyrekcja, samorząd uczniowski, poczet sztandarowy, przewodniczący klas pierwszych oraz uczniowie występujący w przygotowanym przedstawieniu. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły, został wspólnie odśpiewany hymn Polski, następnie odbyło się ślubowanie klas pierwszych i wystąpienie dyrektora szkoły dr inż. Sławomira Kudzi. Następnie uczniowie przedstawili część artystyczną, transmitowaną na żywo za pośrednictwem Microsoft Teams. Na koniec samorząd uczniowski, okazji Dnia Edukacji Narodowej, złożył życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.

Skip to content