XVI edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy AKADEMIA LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI

Zapraszamy uczniów ZS im. W. Goetla szkoły do wzięcia udziału w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy AKADEMIA LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI  organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii, obejmującego następujące obszary: biznes i zarządzanie – w ramach projektu Uwolnij wyobraźnię oraz informatyczny – w ramach projektu Informatyka otwiera drzwi jutra.

Poprzez organizację konkursu Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, promuje najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych, motywuje ich do samokształcenia i rozwoju oraz umożliwia wybór najlepszej ścieżki edukacji, zgodnej z indywidualnymi zdolnościami i zainteresowaniami.

Adresatami konkursu są uczniowie klas 2 i 3 szkół ogólnokształcących oraz klas 3 i 4 technikum. Konkurs składa się z dwóch etapów: I etap to eliminacje w szkołach w formule testu online  w dniu 19.04.2023r., II etap (dla zwycięzców I etapu) odbędzie się 28.04.2023r. Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, a główną nagrodą – bezpłatne 3 lata studiów lub 3,5 roku studiów na wybranym kierunku (Zarządzanie, Turystyka i rekreacja, Informatyka) w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii. 

Z poważaniem,
Maria Grzechynka
Kanclerz WSTiE
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii
Ul. Zamkowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

FORMULARZ-ZGLOSZENIOWY.pdf

REGULAMIN.pdf

ZAGADNIENIA.pdf

Skip to content