Wycieczka klasy 4Tib do siedziby firmy Motorola w Krakowie

Dnia 18 października klasa 4 Technikum Informatycznego wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do firmy Motorola. To niezapomniane przeżycie dla miłośnika technologii i nowych rozwiązań. Zorganizowana wizyta pozwoliła na poznanie historii i obecnych osiągnięć firmy Motorola. W czasie spotkania zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne i urządzenia wspierające na co dzień pracę służb publicznych – między innymi medycznych i ratowniczych. Pierwszym etapem było przywitanie przez przedstawicieli Motoroli oraz prezentacja dotycząca historii i filozofii firmy. Następnie uczniowie wzięli udział w pokazie radiotelefonów, podczas którego mieli okazję zobaczyć, jak powstają nowe modele radiotelefonów i jakie technologie są stosowane w procesie produkcji. Na koniec wycieczki uczestniczyli w wykładzie dotyczącym programowania, który pokazał uczniom, jak ważna jest umiejętność programowania w dzisiejszych czasach. Wycieczka do Motoroli była nie tylko atrakcyjnym sposobem na spędzenie czasu, ale także wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy o branży technologicznej.

Skip to content