Spotkanie z oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej

W ramach działań profilaktycznych związanych z używaniem narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych dnia 2.02.2024r. w Z.S im W.Goetla odbyło się spotkanie z oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej asp.szt. Wojciechem Copija.

W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas drugich. Tematyka spotkania dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z profilaktyką uzależnień czyli głównie konsekwencji prawnych dot. zagadnień środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Poruszane były także tematy związane z odpowiedzialnością karną nieletnich osób. Poza częścią, gdzie nasz zaproszony gość prowadził prelekcję, był też czas na pytania od uczniów.

Młodzież naszej szkoły była zainteresowana zagadnieniami, które przybliżył im pan Wojciech Copija. W związku z tym mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy i kolejne spotkania.

Skip to content