Prelekcja Dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej

Przed nami uroczystości związane z odsłonięciem pomnika Patrona Szkoły, które zaplanowane są na dzień 6 listopada- rocznicę śmierci Profesora. 

Społeczność szkolna przygotowuje się do tego wydarzenia m.in. poszerzając wiedzę na temat życia i dokonań Walerego Goetla.

Dziś – 24 października 2023 r. w murach naszej szkoły wygłosił prelekcję Dyrektor Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej mgr Andrzej Peć. Wykład dotyczył właśnie Patrona Szkoły – Walerego Goetla i był przygotowany w ramach projektu realizowanego przez Powiat Suski, dofinansowanego ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pt. „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2023” pochodzącym z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dofinansowano ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2023 pochodzących z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Skip to content