półfinał wojewódzki w TENISIE STOŁOWYM

         Uczniowie Mariusz Głuszek, Krzysztof Kubieniec z klasy 2B reprezentowali naszą szkołę w drużynowym tenisie stołowym w Nowym Targu na szczeblu półfinału wojewódzkiego – rejon zachód. Zawody rozegrano 03.04.2019 na hali sportowej GORCE. W zawodach brały udział drużyny, które zajęły       I miejsca  z powiatów: tatrzański, nowotarski, suski, myślenicki, wadowicki, chrzanowski, oświęcimski, olkuski, krakowski, miechowski, proszowicki oraz dodatkowo miasto Kraków. Grano systemem do przodu „do dwóch przegranych”.

             Chłopcy z ZS GOETLA walczyli dzielnie. Zaczęli od porażki ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Krakowa 0:3. Później przyszła porażka ze szkołą z Wadowic 0:3. Mecz o pozycję 7-8 w turnieju rozegrali ze szkołą z Krzeszowic przegrywając 1:3.

Gratulujemy 8 miejsca i dziękujemy za włożony wysiłek

Skip to content