Natalia Słońska w finale Festiwalu Piosenki Religijnej im. H. Kmieć „Bogu dźwięki”. Wielkie brawa!

Mamy przyjemność poinformować, że Natalia Słońska została zakwalifikowana do finału Festiwalu Piosenki Religijnej imienia Heleny Kmieć „Bogu dźwięki”. Finał ten odbędzie się 8 czerwca 2024 r. w Centrum Kultury w Libiążu. Konkurs jest organizowany już po raz trzeci przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców w Libiążu, a skierowany jest do wszystkich, którzy tak jak patronka wydarzenia, Helena Kmieć, mają muzykę głęboko w sercu i chcą pobudzić swoją kreatywność w obszarze aranżacji i prezentacji utworów muzycznych. Nagrodą główną konkursu jest koncert laureatów, który odbędzie się 23 czerwca br. i będzie transmitowany przez telewizję, a jako gość specjalny wystąpi Mała Armia Janosika. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Natalię!

Skip to content