Młodzieżowy Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w Młodzieżowym Konkursie Tworzenia Gier Komputerowych organizowanym przez Grupę KD. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkół znajdujących się na terenie powiatu suskiego. Pracą konkursową jest gra komputerowa stworzona przez zespół liczący maksymalnie 5 osób (jednoosobowe również się wliczają). Nie ma żadnych ograniczeń co do tematyki pracy czy zastosowanego silnika/języka programowania.

Termin nadsyłania prac: 30 marzec 2022r.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://grupakd.j.pl

Organizatorem konkursu jest nieformalna grupa młodzieżowa Grupa KD reprezentowana przez Jakuba Siwca, Antoniego Sajewicza i Michała Fidelusa.

Skip to content