MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii. Konkurs jest bezpłatny i powszechny. Uczestnicy wysyłają zdjęcia którym przypisują nazwy związane z matematyką. Idea konkursu opiera się na połączeniu obrazu z autorską informacją o niej.

Uczestnicy: 2 grupy wiekowe (do i powyżej 20 roku życia).

Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić na www.mwo.usz.edu.pl, podać swoje konto e-mailowe, poczekać na link aktywacyjny. Następnie wypełnić zgłoszenie. Zdjęcia (max 6 szt.) proszę wysyłać wraz z tytułami i opisami poprzez formularz elektroniczny. Uczestnicy w panelu zgłoszeniowym wybierają nazwisko swojego ambasadora. Ambasadorem w Zespole Szkół im. W. Goetla jest Iwona Lasek.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Panią Iwoną Lasek.

Skip to content