Konkurs Baltie – nasi uczniowie w finale! Gratulujemy! AKTUALIZACJA-WYNIKI

W dniu 7 czerwca nasza placówka była jednym z wielu organizatorów międzynarodowego konkursu w programowaniu w Baltie. Do etapu finałowego z naszej szkoły zakwalifikowali się: Nikola Matysiak, Robert Kubasiak, Michał Radoń i Filip Szafraniec. Gościliśmy uczniów ze szkół z Kukowa, Krzeszowa oraz z Wadowic.

Życzymy wszystkim wysokich wyników.

Iwona Lasek, nauczyciel – organizator konkursu w ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej

AKTUALIZACJA

W finale Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2024 – indywidualnego tematycznego konkursu przeznaczonego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, średnich i uczelni znalazło się 405 zawodników z Polski, Słowacji i Czech.

Reprezentanci z naszej szkoły zajęli następujące miejsca w swojej kategorii:

12 miejsce  Robert Kubasiak kl. 3TP

13 miejsce  Michał Radoń kl. 2TP

18 miejsce  Nikola Matysiak kl. 3TP

22 miejsce  Filip Stanaszek KL. 2TP

GRATULUJEMY!

Skip to content