Goetel promował się na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Zamku w Suchej Beskidzkiej

Dzisiaj ekipę do spraw promocji szkoły w Zespole Szkół im. W. Goetla można było spotkać na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Suchej Beskidzkiej. Uczniowie i nauczyciele przygotowali stroiki i słodkie upominki, które sprzedawali na kolorowym stanowisku. Dodatkową atrakcją były sanie z reniferami, które są ozdobą w naszej szkole w okresie Świąt, a wykonali je nasi uczniowie kilka lat temu. Przy saniach można było wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, zajadając pyszne wypieki zakupione na naszym stoisku. Pieniądze uzbierane ze sprzedaży świątecznych ozdób i smakołyków zostaną przekazane na cele związane z promocją szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym odwiedzili nasze stanowisko i wsparli szkołę 🙂

Skip to content