Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły na Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej. W czasie wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać uczelnię, jej ofertę edukacyjną i zasady rekrutacji oraz niezwykłe projekty, których autorami są nasi studenci i doktoranci. Dzień Otwarty odbędzie się w tym roku wirtualnie – na Facebooku.

Wydarzenie rozpocznie się 7 kwietnia o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00. {Wirtualny} Dzień Otwarty będzie podzielony na kilka sekcji. W każdej oddamy głos naszym studentom i doktorantom. Ponadto, wyemitujemy specjalnie przygotowane materiały, m.in. reportaże, wywiady i prezentacje. Naszym wydarzeniem włączamy się też w ogólnopolską akcję „Dziewczyny na Politechniki”, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Ze studentkami, absolwentkami oraz pracownicami uczelni podyskutujemy m.in. o stereotypach związanych z płcią i studiami technicznymi oraz o innowacyjnych osiągnięciach badaczek z Politechniki Krakowskiej. 

Na {Wirtualnym} Dniu Otwartym nie zabraknie miejsca na sport i życie studenckie. Przez cały czas trwania wydarzenia pracownicy Politechniki Krakowskiej będą odpowiadać na czacie na pytania uczniów dotyczące studiów i procesu rekrutacji. Ponadto, dla uczestników {Wirtualnego} Dnia Otwartego przygotowaliśmy ciekawe konkursy z nagrodami. Szczegółowy program pojawi się wkrótce na stronie wydarzenia na Facebooku.

Skip to content