Ogłoszenia – Projekt Kreatywny uczeń

Rok 2020


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 02.12.2019r. do 20.01.2020r. odbywa się rekrutacja na kurs stylizacji paznokci dłoni i stóp organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji oraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny Danuta Nitoń – Kwak.


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 02.12.2019r. do 20.01.2020r.odbywa się rekrutacja na kurs wizażu i makijażu I stopnia organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”.  Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminemrekrutacji oraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny: Danuta Nitoń – Kwak.


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 03.02.2020r. do 12.03.2020r.odbywa się rekrutacja na staże zawodowe z możliwością wypłaty stypendiów stażowych organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji oraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny Danuta Nitoń – Kwak.


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 10.03.2020r. do 12.03.2020r. odbywa się rekrutacja uzupełniająca na kurs stylizacji paznokci dłoni i stóp organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacjioraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny Danuta Nitoń – Kwak.


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 05.10.2020r. do 07.10.2020r. odbywa się rekrutacja uzupełniająca na kurs stylizacji paznokci dłoni i stóp organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminemrekrutacji oraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny Danuta Nitoń – Kwak.


Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 05.10.2020r. do 07.10.2020r. odbywa się rekrutacja uzupełniająca na kurs wizażu i makijażu I stopnia organizowany w ramach projektu  „Kreatywny uczeń –profesjonalista w zawodzie”. Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z Regulaminemrekrutacji oraz złożenie formularza rekrutacyjnego (dołączonego do regulaminu) liderowi szkolnemu we wskazanym terminie.

Lider szkolny Danuta Nitoń – Kwak.

Skip to content