>

Wystawa rysunków fryzur

Wystawa rysunków fryzur : LOKI, KOKI, UPIĘCIA I WARKOCZE.

W mediateceZ.S.im.W.Goetla w Suchej Besk. obejrzeć można kolekcję rysunków wykonanych przez uczennice Technikum Usług Fryzjerskich w czasie zajęć stylizacji w klasie I,II i III.
Umiejętności rysunkowe na co najmniej takim poziomie są im niezbędne aby mogły przystąpić do egzaminów zawodowych z kwalifikacji : Projektowanie fryzur.
Przedstawione fryzury, są projektami na różne okazje.
Są to : fryzury dzienne z włosów krótkich i długich, upięcia, koki, warkocze, fryzury inspirowane fryzurami historycznymi.


Informujemy Państwa, że w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5, funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni: Rafał Andrzejewski
Dane do kontaktu : iod.r.andrzejewski@szkoleniaprawnicze.com.pl, nr tel:504976690

Począwszy od 18 kwietnia 2019 r., nasz urząd, zgodnie z wymogami prawa (obowiązek wdrożenia Dyrektywy 2014/55/UE w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych) jest gotowy do odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych (e-faktur ustandaryzowanych) w każdym przypadku udzielenia zamówienia na dostawy, usługi lub roboty budowlane.
Powiat Suski wraz ze swoimi jednostkami organizacyjnymi i zakładem budżetowym korzysta z platformy wybranego brokera pod adresem: https://www.brokerinfinite.efaktura.gov.pl/
Więcej informacji: https://efaktura.gov.pl

Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
34-200 Sucha Beskidzka
ul. Kościelna 5


e-mail: zsg@powiatsuski.pl
tel. (33) 874 21 46
e-mail: zsg.ksiegowosc@powiatsuski.pl
Top