>

Rekrutacja uczniów do IV edycji Naukowych Warsztatów Weekendowych

INFORMUJEMY!!!

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów do udziału w  IV edycji Naukowych Warsztatów Weekendowych (obszar elektryczno-elektroniczny) przeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Warsztaty odbędą się w dniach 11-13.10.2019r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, w Tarnowie.

Osoby zainteresowane proszone są o osobiste zgłoszenie się do pani Agnieszki Rusin do dnia 23.10.2019r. – otrzymają wtedy komplet dokumentów potrzebnych do zgłoszenia swojego udziału w projekcie.

Regulamin rekrutacji


Informujemy Państwa, że w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5, funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni: Rafał Andrzejewski
Dane do kontaktu : iod.r.andrzejewski@szkoleniaprawnicze.com.pl, nr tel:504976690

Począwszy od 18 kwietnia 2019 r., nasz urząd, zgodnie z wymogami prawa (obowiązek wdrożenia Dyrektywy 2014/55/UE w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych) jest gotowy do odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych (e-faktur ustandaryzowanych) w każdym przypadku udzielenia zamówienia na dostawy, usługi lub roboty budowlane.
Powiat Suski wraz ze swoimi jednostkami organizacyjnymi i zakładem budżetowym korzysta z platformy wybranego brokera pod adresem: https://www.brokerinfinite.efaktura.gov.pl/
Więcej informacji: https://efaktura.gov.pl

Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
34-200 Sucha Beskidzka
ul. Kościelna 5


e-mail: zsg@powiatsuski.pl
tel. (33) 874 21 46
e-mail: zsg.ksiegowosc@powiatsuski.pl
Top