>

Pożegnanie klas maturalnych 2020

Trochę nietypowo, bo za pośrednictwem kamer i programu do transmisji online, odbyło się dzisiaj pożegnanie uczniów klas maturalnych. Dzisiaj im dziękujemy i życzymy.

Za co dziekujemy?

Za to, że współtworzyli naszą szkolną społeczność, że dzielili się z nami swoimi pomysłami i wydarzeniami z życia codziennego, że reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach, że wnieśli nową energię w nasze szkolne mury.

 

 

Czego im życzymy?

Żeby pamietali dobe rzeczy, które w szkole ich spotkały, żeby korzystali ze zdobytej w szkole wiedzy, żeby pamietali o kolegach i koleżankach, którzy jeszcze tu zostają, żeby w życiu spotykali dobrych i wartościowych ludzi, oraz życzymy szczęścia i powodzenia na dalszej drodze życia!

 

 


Informujemy Państwa, że w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5, funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni: Rafał Andrzejewski
Dane do kontaktu : iod.r.andrzejewski@szkoleniaprawnicze.com.pl, nr tel:504976690

Począwszy od 18 kwietnia 2019 r., nasz urząd, zgodnie z wymogami prawa (obowiązek wdrożenia Dyrektywy 2014/55/UE w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych) jest gotowy do odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych (e-faktur ustandaryzowanych) w każdym przypadku udzielenia zamówienia na dostawy, usługi lub roboty budowlane.
Powiat Suski wraz ze swoimi jednostkami organizacyjnymi i zakładem budżetowym korzysta z platformy wybranego brokera pod adresem: https://www.brokerinfinite.efaktura.gov.pl/
Więcej informacji: https://efaktura.gov.pl

Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
34-200 Sucha Beskidzka
ul. Kościelna 5


e-mail: zsg@powiatsuski.pl
tel. (33) 874 21 46
e-mail: zsg.ksiegowosc@powiatsuski.pl
Top