I SZKOLNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

21 września 2018r. na stadionie MOSiR „Babia Góra” odbyły się pierwsze Szkolne Zawody Lekkoatletyczne dla wszystkich klas Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej. Głównym organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrekcja Zespołu Szkół im. Walerego Goetla.

Celem zawodów było: promowanie atrakcyjnych form zajęć ruchowych, poprawa stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej młodzieży, promocja lekkiej atletyki jako dyscypliny ogólnorozwojowej.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach technicznych, tj. pchnięciu kulą i skoku w dal. Dużo emocji dostarczyły zarówno zawodnikom jak i kibicom biegi sprinterskie na 100 m i 400 m. Zaciętą rywalizację mogliśmy również obserwować w biegu średniodystansowym na 1500 m. Drużyny składały się maksymalnie z 6 osób z każdej klasy. Wszyscy zawodnicy z wielkim zaangażowaniem pokonywali konkurencje.

Wspaniała atmosfera zawodów oraz pobite rekordy życiowe wywoływały ogromną radość zarówno młodych sportowców, jak i nas opiekunów, bez względu na zajęte miejsce w ostatecznej klasyfikacji.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SZKOLNYCH ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH 

W ZESPOLE SZKÓŁ  IM.WALEREGO GOETLA :

 

BIEG NA 100M

I miejsce: GRYGIEL DAMIAN kl. III TEE

II miejsce: ORENDARZ ŁUKASZ kl. I MT

III miejsce: MIKOŁAJEK ALEKSANDER kl. IV TI

 

BIEG NA 400M

I miejsce: ORENDARZ ŁUKASZ kl. I MT

II miejsce: GRUCA DANIEL kl. III TEE

III miejsce: TRACZYK KAMIL kl. II TEE

 

BIEG NA 1500M

I miejsce: TALAGA JAKUB kl. III TEE

II miejsce: LURKA ADRIAN kl. IV TB

III miejsce: POCHOPIEŃ SZYMON kl. I MT

 

SKOK W DAL

I miejsce: MATUSIK MICHAŁ kl. II TB

II miejsce: GRUCA DANIEL kl. III TEE

III miejsce: TALAGA JAKUB kl. III TE

 

PCHNIĘCIE KULĄ KLASA I – II (5 KG)

I miejsce: WAJDZIK KAMIL kl. I TPS

II miejsce: PAJĄK MIKOŁAJ kl. II TI

III miejsce: SIKORA TOMASZ kl. I TB

 

PCHNIĘCIE KULĄ KLASA III – IV ( 6 KG)

I miejsce: WOŹNY DAWID kl. IV TB

II miejsce: ŁUCZAK KAMIL kl. III TI

III miejsce: GRZYBEK SZYMON kl. III TI

 

 

         KLASYFIKACJA KLASOWA SZKOLNYCH ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ IM.WALEREGO GOETLA

 

I miejsce: klasa III TEE ( 367pkt. )
II miejsce: klasa I MT ( 324 pkt. )
III miejsce: klasa II TEE ( 273 pkt. ) 

IV miejsce: klasa IV TB ( 263 pkt. )

V miejsce: klasa IV TI ( 250 pkt. )

VI miejsce: klasa I TPS ( 249 pkt. )

VII miejsce: klasa II TB ( 239 pkt. )

VIII miejsce: klasa II MT ( 236 pkt.  )

IX miejsce: klasa II TI ( 221 pkt. )

X miejsce: klasa I TB ( 213 pkt. )

XI miejsce: klasa II B ( 196 pkt. )

XII miejsce: klasa III TI ( 191 pkt. )

XIII miejsce: klasa II A ( 131 pkt. )

XIV miejsce: klasa I TIA ( 130 pkt. )

XV miejsce: klasa I B ( 126 pkt. )

XVI miejsce: klasa I TEL ( 106 pkt. )

XVII miejsce: klasa I A ( 58 pkt. )

 

 WSZYSTKIM UCZESTNIKOM JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 ORGANIZATORZY ZAWODÓW PRAGNĄ PODZIĘKOWAĆ SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „PRZYSZŁOŚĆ”

 ZA UFUNDOWANIE WODY DLA UCZESTNIKÓW ZAWODÓW

Top