>

FOTO-WIOSNA 2020

Wystawa fotografii wykonanych przez uczniów klas pierwszych : 1TB, 1TF, 1SPE, 1PS, 1FR, 1MET

Fotografia jest jedną z dziedzin kultury. Dzisiaj wszyscy mamy komórki i wszyscy fotografujemy. Za oknem mamy wiosnę, bardzo nietypową w tym roku, ale jak co roku przyroda się budzi, zmieniają się kolory, większość z was może wyjść do ogródka, w celach rekreacyjnych też można już wychodzić i poobserwować tę wiosnę.

Wystawa jest rezultatem tego co zobaczyli uczniowie, kiedy wyszli z domu, jaki mieli na to pomysł, jak wykadrowali, jaką zastosowali kompozycję i jak wykorzystali światło.

Niestety ze względów technicznych można było pokazać tylko niektóre zdjęcia.


Informujemy Państwa, że w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5, funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni: Rafał Andrzejewski
Dane do kontaktu : iod.r.andrzejewski@szkoleniaprawnicze.com.pl, nr tel:504976690

Począwszy od 18 kwietnia 2019 r., nasz urząd, zgodnie z wymogami prawa (obowiązek wdrożenia Dyrektywy 2014/55/UE w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych) jest gotowy do odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych (e-faktur ustandaryzowanych) w każdym przypadku udzielenia zamówienia na dostawy, usługi lub roboty budowlane.
Powiat Suski wraz ze swoimi jednostkami organizacyjnymi i zakładem budżetowym korzysta z platformy wybranego brokera pod adresem: https://www.brokerinfinite.efaktura.gov.pl/
Więcej informacji: https://efaktura.gov.pl

Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
34-200 Sucha Beskidzka
ul. Kościelna 5


e-mail: zsg@powiatsuski.pl
tel. (33) 874 21 46
e-mail: zsg.ksiegowosc@powiatsuski.pl
Top